KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17223375

nr 1722 3375

Marie-Louise Ekman

(f. 1944), Sverige

"Jag har ingen humor". Signerad 1993. Blandteknik, bildmått: 28x24 cm, Bladets mått: 32x27 cm, oramat löst blad

Kondition: kantskador

Utrop:

20.000 kr

Såld:

15.000 kr

måndag 8 september 2025
kl 20:54:04

8/9 20:49:04 1      Vinnande bud

Marie-Louise Ekman

Läs mer om Marie-Louise Ekman